Uzun burnunuz nedeniyle etraftakilerin size garip bir şekilde bakmasından sıkıldınız mı?

O zaman hazırlıklı olun; çünkü sizin için mevcut bir seçenek var. Plastik cerrahi! Yüzünde veya vücudunuzun herhangi bir yerinde istediğiniz şekle ve yapıya sahip olmak istiyorsanız, plastik cerrahi tam size göre.

Plastik cerrahinin sadece kozmetik bir süreç olmadığını aynı zamanda doğum kusurlarını ve travma, ameliyat veya hastalıklara bağlı oluşan hasarların da düzeltilmesinde uygulanan rekonstrüktif bir yöntem olduğunu unutmayın. Plastik cerrahi, hastanın organlarının yapısını ve işleyişini düzeltmek için uygulanan bir işlemdir. 

Kozmetik ve rekonstrüktif plastik cerrahinin ayırt edici özelliği bir örnekle anlatılabilir. Eğer bir kişi daha genç görünebilmek için yüz gerdirme plastik cerrahi işlemine başvuruyorsa bu kozmetik plastik cerrahi olarak adlandırılır. Eğer örneğin tümör alımından sonra vücutta açılan boşluğu düzelttirmek gibi başka bir nedene bağlı olarak plastik cerrahiye başvuruyorsa buna rekonstrüktif cerrahi adı verilir; çünkü işlem daha genç görünmek amacıyla gerçekleştirilen bir işlem değildir. 

Güzel ve hoş bir görüntü için kozmetik plastik cerrahi! Kişinin güzelleşmesine yardımcı işlemler kozmetik plastik cerrahi işlemleri olarak adlandırılır. Bu işlemler arasında daha iyi görünmek için yüz gerdirme, burun estetiği, çene estetiği, kas düzeltme, dudak çizgisi düzeltme, dudakların şeklinin iyileştirilmesi gibi işlemler yer alır. Ayrıca göğüslerinin yapısından memnun olmayan, göğüslerinin büyütmek veya küçültmek isteyen kadınlar için uygulanan göğüs estetiği de plastik cerrahi olarak kabul edilir. Kozmetik veya rekonstrüktif amaçlı plastik cerrahi müdahalelerin uygulandığı kişiler elde edilen sonuçlardan oldukça memnun kalmışlardır.

Bu cerrahi müdahale bazı yapı ve özelliklerini kaza yaralanma veya diğer müdahaleler nedeniyle kaybeden kişilerin durumlarının düzeltilmesine birçok açıdan oldukça yardımcı olmuştur. İnsanlar bu yaşam sevinçlerini geri kazanmışlardır. Kusurlu, kayıp veya hasar görmüş özellikleri nedeniyle depresyondaki birçok kişi istediklerine sahip olarak mutlu bir yaşam sürer. 

Şöhretlerin arzusu! Daha iyi ve güzel görünmek amacıyla birçok kozmetik düzeltme için plastik cerrahiye başvuran ünlüler olduğunu duyduğunuzda şaşıracaksınız. Kim daha güzel görünmek istemez ki! Şimdi aynanın karşısına geçin ve daha güzel bir siz için değişim isteyip istemediğinize karar verin. 

Özer SELİMOĞLU

hocam eko raporunda bebegin ias de renkli dopper iupheli renk geçisi izlendi diyor.nurdaki çocuk uzmani kalbinde delik oldugunu söyledi tedavisi içi... devamı