Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Erkek
gü**** em**** –

düzenli olrak crossfıt yapıyorum herhangi bi vitamın veya protein tozu kullanmamın sakıncası varmı

Kadın
ru**** er**** –

15 yaşındayım boyum 1.64 kilom 60 sizce kilom normal mi? bacaklardaki selülit çıkması doğal mı , doktora gitmelimiyim, nasıl kurtulabilirim?

Kadın
Ha**** Uz**** –

ben geçen sene hipotroidi tedavisi gördüm bu yüzden çok kilo aldım kilo vermeye çalıştım sonrasında da.şimdi biraz daha kilo vermek istiryorum.boyum 163.5 cm.bana uygun bir diyet planı yaparmısınız?bir de öğrenciyim:( yardım ederseniz çok sevinirim.

Kadın
EM**** YI**** –

merhaba ben 18 yaşında 1.57 boyunda 63 kilodaolan lise öğrencisiyim.Günlük yaşantımdaki enerjimde çok az.Bu kilodan çok rahatsızım artık bana olan tavsiyeleriniz nelerdir ?

Erkek
Cü**** Bu**** –

Hayırlı günler hocam,32 yaşında bir erkeğim.Benim vücudumda yağlanma var,gerekli diyet ve sporu yapmaktayım.Genel olarak kilo vermiş durumdayım.Ama özellikle göbeğimde ve bel kısmımda yağlanma oranı gereği kadar eksilmiş değil.Ben de bu süreci biraz daha hızlandırmak için göbek ve bel kısmına özel üretilmiş cihazlardan almak istiyorum.Fakat gerekli faydayı sağlayacaklarından emin olamadım ve de yarar yerine zararlı olabilecekleri konusunda şüphelerim var.Bu ürünler Butterfly ABS ve Miss Bel - Bel İnceltici ürünleridir.Bunlar alodukkan.com sitesinde satılmaktadır.Bu konuda ne yapmam gerekir.Bu ürünlerden kendim için veya yakın çevrem için alsam sağlığımıza olumsuz bir etkileri olur mu?

Kadın
Ha**** Su**** –

Merhabalar, yaklaşık 4 ay içerisinde diyetisyen kontrolünde 14 kilo verdim ancak diyetisyenim gittiğinden dolayı koruma diyetine geçemedim. Şuanki ideal kilomu nasıl beslenme alışkanlıklari edinerek korumaya devam edebilirim?