Tırnaklarınızın Güzelliğini Nasıl Artırabilirsiniz? Eşsiz Tırnak Tasarımları Yaratacağınız Tırnak Aksesuarları

Tırnaklarınızın Güzelliğini Nasıl Artırabilirsiniz? Eşsiz Tırnak Tasarımları Yaratacağınız Tırnak Aksesuarları

Bir partiye mi hazırlanıyorsunuz? Güzel elbisenizi giydiniz, uygun bir makyaj yaptınız ve aksesuarlarınızı taktınız. Peki ya tırnak tasarımınız?

Tırnak tasarımı günümüzün dünya modasında hızla yaygınlaşıyor. Yaratıcılığınızı ve kişiliğinizi yansıtıyor.

Tırnak tasarımı tırnaklarınızın görünümünü pekiştiren güzel bir sanat.

Bu harikalar diyarında, fazlasıyla hoş tırnaklara sahip olmak için kadınlar tırnak tasarımına gittikçe daha fazla ilgi gösteriyor.

İşte size tırnaklarınıza güzel bir görünüm kazandıracak bazı öneriler.

Tırnak yapışkanları arzu ektiğiniz etkiyi yaratmak için kullanımı kolay bir tırnak aksesuarıdır. Tırnak yapışkanlarını farklı farklı tasarım seçenekleriyle bulmak mümkündür. Tırnak yapışkanlarını uygulamak için, tırnaklarınızı düzgün bir biçimde temizleyin ve uygun gördüğünüz bir ojeyi sürün.

Ardından, seçtiğiniz yapışkanı bulunduğu kağıttan dikkatlice soyup ojeniz kuruduğunda arzu ettiğiniz biçimde tırnağınıza yapıştırın. Düzgün bir şekilde yerleştirmek için parmağınızla üstüne baskı uygulayın. En sonunda, sabitlemek için şeffaf ojenizi sürün.

Tırnak takıları moda dünyasının en son akımı olma yolunda. Tırnak takıları iki farklı şekilde bulunur. Birinci çeşit takılar tırnak yapışkanları gibi kullanılır. Bunun için, tırnaklarınızı temizleyin, uygun bir oje sürün ve kuruyana kadar bekleyin.

Şimdi takınızı tırnağınıza yapıştırın. Tırnak takıları çok minik olduğundan, tutmak ve düzgün bir şekilde yerleştirmek için cımbız ya da diğer benzeri aletleri kullanın.

Diğer tırnak takılarını kullanmak için, tırnak deliği olması şarttır. Bunun için, tırnağınızın ucuna bir delik delin. Delme işlemi sona erdiğinde, iki vida somunu bulunan seçtiğiniz tırnak takısını tutun ve deliğin ön tarafından tasarlanmış ilk kısmı (ilk somunu) yerleştirin.

Takıyı sıkıca tutturmak için tasarlanmış bu ilk kısmı altta kalan diğer uçla kapatın. Deliğe takınızı takmadan önce 2-3 kat oje sürmeyi unutmayın.

Yapay elmaslar benzersiz tırnak tasarımları yaratmaya yarayan bir başka tırnak aksesuarıdır. Tek kat oje sürüp, tahta bir çubuk (yapay elmaslara özel tasarlanmış olanlardan) alın ve tırnaklara koymak için suda ıslatın.

Bir tutma aletiyle seçtiğiniz bir elması kaldırın ve tırnak tasarımınızın arzu ettiğiniz bir gölgesine taşınızın yerleştirin. Sona gelindiğinde, iki kat oje sürerek taşı sabitleyin.

Tırnak incilerinin uygulanması çok kolay olup incilerin kullanılma yöntemi yapay elmaslarınkine benzerdir. Tek kat oje sürün, incinizi seçip tırnağınıza yerleştirin ve inciyi arzu edilen konuma sabitlemek için ikinci kat ojenizi sürün.

Tırnak şeritleri kendi tırnak tasarımınızı yaratmanıza yarayan çok minik ve güzel aksesuarlardır. Bu şeritlerin kullanımı çok kolaydır.

Şeridinizi seçip soyun ve cımbız yardımıyla arzu ettiğiniz konuma tırnağınıza dikkatlice yerleştirin. En sonunda parmağınızla baskı uygulayıp yerine sabitleyin.

Artık, tırnak tasarımlarıyla tırnaklarınızın güzelliğini daha da artırmaya hazır mısınız?