Rekontrüktif tedavi hakkında bu kadar özel olan ne?

Eğer rekonstrüktif cerrahi istiyorsanız cerrahınızı dikkatli seçiniz.  İşin aslı birçok cerrah gerekli revizyon çalışmasını yapmaktan kaçınır ve sonucunda çok daha fazla masraf çıkar çünkü bu tür bir ameliyat temel plastik cerrahiden çok daha ek masraflar sunar.
  • Zorluk derecesi, yara dokusu, değişen anatomi ve genellikle de çalışılacak  “materyal” eksikliğinden dolayı çok daha fazladır.
  • Hastalar durumları hakkında genelde duygusaldır ve başka bir işlemden daha geçmekten açıkça korkarlar. Bazı durumlarda, hastanın birden fazla ameliyat istemesine neden olabilecek psikolojik sorunlar mevcut olabilir.
  • Günümüzün çekişmeli toplumunda, bazı cerrahlar bu vakaları almaktan endişe duyarlar çünkü bunu yapmak ilk cerraha karşı açılacak bir davada tanıklık için çağrılmak anlamına gelebilir. Veya daha kötüsü. Ayrıca, eğer rekonstrüktif cerrahi umut edildiği gibi iyi geçmezse, ilk cerrahtan kaynaklanan sorunlardan bir şekilde kendisinin de sorumlu tutulabileceği korkusu da vardır. .

Rekonstrüktif cerrahi için cerrah seçmek

İşlem, herhangi bir kozmetik işlem için cerrah seçme işlemi için birçok yönden aynıdır, tabii eğer sizin çok daha dikkatli olmak isteyeceğinizi varsaymazsak. Düzeltmek istediğiniz vücut bölümünüz üzerine uzmanlaşmış birini aramanın yanı sıra rekonstrüktif cerrahide iyi bir eğitim almış biri aramak da iyi bir fikir olabilir. Her zamanki gibi, bir karar almadan önce kendinizi olabildiğince çok eğitin.
İLGİLİ MAKALE

Güzel Cildin Sırları

Prof. Dr. Kaan AYDOS

sperm hücrelerin%86 sında haploid %8 sinde diploid %4 ünde anöploid % 2 sinde kaotik yapı tespit edilmiştir bir grup hücrede nukleusun yanısıra s... devamı