Dünyada acısız ve hızlı lazer epilasyon teknolojisinin sürekli olarak geliştiği günümüzde, bu sistemleri Türkiye’deki son kullanıcılarla da buluşturmak için hastane, lazer ve estetik polikliniklerine yönelik avantajlı takas sistemi sunuluyor. Türkiye’de ilk kez uygulanacak takas sistemi sayesinde bu kuruluşlar, "Scannerlı (tarayıcı) Alexandrite Lazer” sistemleri ile müşterilerine hızlı ve etkili Lazer Epilasyon hizmeti sunabilecekler.

Medikal ve estetik sistemleri ithalatçısı INTERMEDA, son teknoloji lazer epilasyon sistemlerinin yaygınlaşması için farklı bir yöntem uyguluyor. Hastane, lazer ve estetik poliklinikleri, artık tozlanmaya yüz tutmuş, bir köşede unutulmuş ve eski teknolojiye sahip cihazlarını değerlendirerek, giderek cazip hale gelen yeni nesil sistemlere sahip olma fırsatı yakalıyorlar. Bu kuruluşlar, marka, model, yıl, lazer tipi fark etmeksizin, çalışır veya atıl durumda olan eski lazer epilasyon cihazlarını getirerek yeni "Scannerlı (tarayıcı) Alexandrite Lazer” sistemli cihazları uygun fiyatlara elde edebiliyorlar. Bu sayede atıl yatırımlar tekrar ekonomiye kazandırılırken, kuruluşlar ileri teknolojiye sahip bu cihazlar ile hem kullanıcı hatalarını ortadan kaldırıyor, hem de hizmet hacimlerini arttırıyorlar.

 2 saatlik seans süresi 15 dakikaya iniyor

Dünyanın en hızlı lazer epilasyon yöntemi olan Scannerlı (Tarayıcı) Alexandrite Lazer Epilasyon Sistemi, 2 saatlik seans süresini 15 dakika gibi kısa bir süreye indiriyor. Acısız ve kalıcı olması, dört mevsim bronz tende dahi lazer epilasyon işlemi gerçekleştirebilmesi, kullanıcı hatalarına izin vermemesi, açık renk tüylerde bile etkili olması ve en önemlisi kontrol seansına gerek duyulmaması, bu sistemin ayrıcalıklı özellikleri arasında yer alıyor.

Prof. Dr. Sinan ZEREN

hocam sağ böbrekte pelvikaliksiyelyapılarında çift toplayıcı sistem dikkat çekti ayrıyeten sağ böbrek alt polde çift toplayıcı sistemde fokal ektazik ... devamı