Kremler, nemlendiriciler, maskeler, makyaj ipuçları... Tüm bu çaba, kendilerine özen gösteren, daha sağlıklı olmak ve güzel, parlak bir cilde sahip olmak isteyen kadınlarca harcanıyor.

Ama bilinçli olarak veya olmayarak bunlar görünüşlerine zarar verecek belirli günahlar.

Bir kadının kaçınması gereken güzelliğin 3 büyük günahı aşağıda sunulmuştur:

  1. İlk olarak güzellik, sağlıklı parlayan saçlarla tamamlanır. Her ne kadar yatışmayan ve inatçı kıvırcık saç için mükemmel gibi görünse de saç düzleştirici, saç buklelerine çok büyük zarar verir. Isıtıldığında saç kırılır, zayıflar ve gevşer. Bu yüzden büyüleyici düzleştirici prensiyle randevuyu ertelemek ve saçı kurutmanın doğal yollarını aramak en iyisidir.
  2. Saçtan sonra genel yüz sağlığı, dikkat edilmesi gereken karmaşık ama önemli bir husustur. Belli başlı günahlardan birisi, bu güzel yüzü sabunla yıkamaktır. Sabunun kimyasal partikülleri vardır (üreticinin iddiası ne olursa olsun) ve cildi kurutarak nemlendirmesini zorlaştırır.
  3. Bir erkek, bir kadının vücudunun belirli yerlerine baktığında nihayetinde nereye bakar? Ellere! Eller iyi nemlendirilmemişse veya daha kötüsü tırnaklar kemirilmişse bir erkeği güzel ellerle cezp etmek asla mümkün değildir. Yapılacak doğru şey derhal bir manikür randevusu almaktır.

Güzelliği tehdit eden kaçınılması gereken birçok günah var. Bunlar hakkında yapılacak en iyi şey bunları araştırmak, asıl sebeplerini bulmak ve bunlardan kaçınmak.

Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ

Hocam ben bundan 1 hfta once sevgilimle iliskiye girdim surtunme yasandi ve birden buyuk bi darbe yedim ne oldugunu anlamadan direk banyoya kostum bay... devamı