Ciltte Soyulmalar

Neden ovalama ürünü kullanırız? Güzel soru! Ovalama ürünleri gerek yüz bölgesi; gerekse vücut bölgesinde derinizin soyulması için kullanılmaktadır.

Bu ovalama ürünleri, sizi ölü derinizden kurtararak başından beri derinizin altında saklı olan parlak cildinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur!

Evet, bu ışıldayan parlak cilt tamamen size ait! Cildinize lüks bir dokunuşla bu canlandırıcı, yenileyici ve dinçleştirici etkiyi verin. Kulağa gerçekten de muhteşem geliyor, değil mi?

Peki, bu çarpıcı ve lüks hissi cildinize yaşatmak için hala neyi bekliyorsunuz? Ovalama ürünleri yalnızca cildinizin harika hissetmesini sağlamaz; aynı zamanda mükemmel bir spa etkisi de yaratır. Evet, bu ovalama ürünlerini kullanarak evinizde bu spa terapisini uygulayabilirsiniz.

İdeal zaman, ılık bir banyo yaparken, vücudunuzu zengin bir kremle ovalamak ve daha sonra ovalama ürünüyle ovalama işlemini yapmak ve duşu tamamlamaktır. Bunu yaptıktan sonra harika hissedeceksiniz ve sık sık yapmak isteyeceksiniz. Kesinlikle yumuşak, pürüzsüz ve genç hissedeceksiniz.

Ovalama ürünü yapmak için ihtiyacınız olan tek şey, yumuşatıcı ve nemlendirici bir bazla doğal aşındırıcı bir içeriği birleştirmektir. Evde yapılabilecek en popüler ve pratik aşındırıcı ovalama ürünü içeriği şekerdir.

Şekerin küçük parçacıklarının kolaylıkla erime kabiliyeti, en az zarar veren aşındırıcı olmasını sağlamaktadır; böylelikle şeker bazlı vücut ovalama ürününüzün cildinize zarar vermektense yardımcı olacağını bilirsiniz.

Eğer doğa ve doğal cilt bakımı sever bir insansanız doğal ovalama ürünleri kullanabilirsiniz; böylelikle tazelikleri veya son kullanma tarihleriyle ilgili bir endişe yaşamazsınız. Hemen hazırlayın ve kullanmaya başlayın.

Tüm o kimyasal ürünler yüzünden geçmişte kötü bir tecrübe yaşadıysanız cildinizi tekrar mahvetmeyin. Evde yapımı ovalama ürünlerini tercih edin.

Tüm bu kimyasal cilt bakım ürünü bileşimlerine o kadar para ödeyip gününüzü mahvetmektense, çok az yatırımla, kimyasal ürünlerden çok daha ucuza mal olabilecek doğal ovalama ürünlerini tercih etmeniz daha akıllıca olacaktır.

İlk ev yapımı ovalama ürününüzü deneyin! Şekerle kombinasyon halinde, çilek, muz ve hatta mango gibi favori meyvenizle yapacağınız herhangi bir kombinasyon, ovalama ürünü yapmak için yeterlidir. Yumuşatıcı etkiyi yaratmak için bal ilave edebilirsiniz.

 

Ev Yapımı Ürünler

1 kase meyve için 1 yemek kaşığı şeker kullanmayı unutmayın. İşte cildiniz için ideal meyve ovalama ürünü hazır! Eğer meyve sevmiyorsanız yoğurdu tercih edin. Bunu hazırlamak içinse tek ihtiyacınız olan sade yoğurda iyice öğütülmüş ceviz ekleyebilirsiniz.

Hafif dairesel hareketler uygulayarak ovalama ürünüyle tamamen ve nazik bir şekilde cildinizi ovaladıktan sonra, cildinizin bu içerikleri iyice emmesi için birkaç dakikalığına vücudunuzda bırakın ve daha sonra durulayın. Kurumaya bırakın ve canlı, parlak, ışıldayan cildi hissedin!

Doç. Dr. Muammer KENDİRCİ

Merhabalar hocam benim penisimin derisi kuru ve soyulmaya basladi ilk defa boyle biraey oldu zarari varmidir sizce ne yapmaliyim cunku gorunusude degi... devamı