Yüz, bacak hatta koltuk altını tıraş etmek veya buralardaki tüyleri almak yeterince kolaydır çünkü bu bölgelerin görülmesi ve ulaşılması kolaydır.

Ama cinsel organ çevresi çok daha zordur ve tercihen partneriniz tarafından yapılması daha iyidir.

Tüm tıraş etme şekillerinde olduğu gibi tıraşa bir kez başlandı mı bir daha bırakılması çok zordur, yeniden çıkan kıllar daha kalın olduğundan sizi düzenli bir şekilde yine aynı ilgiyi göstermeye itecektir.

Bu büyük bir sorumluluk olabilir bu nedenle gerçekten ihtiyacınız olanın tıraş olduğu fikrini gözden geçirin.

Tıraş bıçağını kullanmadan önce kılların kısaltılması iyi olacaktır çünkü tıraş bıçağı sık ve uzun bir kıl yumağı karşısında her halükarda yetersiz kalacaktır. Makasınızın kullanacağınız tıraş bıçağı gibi keskin olduğundan emin olun.

Tıraşı gerçekleştirmeden sıcak bir duş alınması tavsiye edilir çünkü öncesinde bunu yaparak sadece her şeyin iyi ve temiz olmasını sağlamakla kalmayacak, çok daha kolay çalışılmasını elverişli hale getirecek bir yumuşama da elde edeceksiniz.

Tıraş bıçağının seçimi fazlasıyla önemlidir. Bacak ve koltukaltlarında kullanılıp atılan bir tür yeterli gelebilir ancak bu bölgeye gelince daha iyi kaliteli bir bıçak çok daha iyi olacaktır.

Köpükler ve kremleri içinde barındırmak üzere, özellikle kadınlara ve bu bölgeye yönelik tasarlanmış pek çok ürün mevcuttur. Arkadaş tavsiyelerine kulak verin ya da piyasadaki en iyi ürünü bulmak için ürün yorumlarını okuyun.

Tıraşı her zaman yeterli sürenizin olduğunda yapın çünkü aceleye getirmek her zaman kesik ya da yetersiz bir iş çıkarma ihtimalini barındırır. Kılların büyüme yönüne ters kesmeyin çünkü bu hareket çok da ağrılı olabilen kılların içerden büyümesi durumuna yol açabilir.

Op. Dr. Aytun AKTAN

Hocam nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim boşalmadı ama cinsel organini siktiğinda zevk suyu geldi zevk suyunun daha önce gelip gelmediğinden ... devamı