Tüm dünyada milyonların kalp atışlarını hızlandıran George Clooney’e göre kendisi artık eskiden olduğu kadar genç değil ve beyazlamış saçlarını önemsemiyor. Aslında Clooney’e göre beyaz saçları kariyeri için iyi bir faktör bile olmuş.

Bu nedenle artık genç romantik rollerde oynamak zorunda değil; ancak bu durumda yapması gereken çok şey var, sürekli tek çeşit veya başka bir rol türünde olmasını engelleyecek şekilde çok çeşitli rollerde oynaması gerekiyor.

Onun beyaz saçları artık onunla özdeşleşmiş durumda ve bu nedenle boyamak istemiyor. Kendi deyimiyle, yaşlanmayı doğal karşılıyor ve “artık romantik kahraman rolleri için teklifler gelmese de, yaşıma göre daha fazla karakter rolü oynamam gerekiyor,” diyor.

Bu nedenle tüm beyler şimdi iyi dinleyin; saçlarınızın beyazlaması sizin için de iyi olabilir. Sizi daha tecrübeli, dikkat çekici ve kibar gösterebilir. Aynı zamanda profesyonel açıdan da beyaz saçlar daha yetenekli ve tecrübeli görünmenizi sağlayabilir.

Bu nedenle şimdilik beyaz saçlarınızı olduğu gibi bırakmayı bir düşünün  ne kadar işinize yarayacağını kim bilebilir ki?

Uzm. Dr. Günnur ÖNARSLAN

Merhaba, Ben 19 yaşındayım. Benim 2 yıldır saçlarım sakalım affedersiniz kaltuk altı tüylerim dahi çok geç uzuyor ben bundan önceleri saçıma hergün fö... devamı