Lut Gölü’nün yeryüzündeki en tuzlu su olduğunu ve bu suda batmanın pratik olarak imkansız olduğunu biliyor muydunuz?

Aynı zamanda doğanın cildinize harika yararlar sağlaması için cömertliğini kullanan hakiki bir açık hava spası olduğundan haberiniz var mıydı?

Evet, bu doğru! Lut Gölü, cilde mükemmel etkisi olan mineraller ve diğer besinler açısından zengindir.

Lut Gölü’nü ziyaret edenler için yapılması gereken ilk şey, gölün inanılmaz batmama özelliğini tecrübe etmek için suya dalmak ve daha sonra çamurun gençleştirme özelliklerinin cilt tarafından emilimini sağlamak için yapışkan ve siyah çamurunu cilde yaymaktır.

Lut Gölü minerallerinden ve tuzlarından elde edilen ve cildi şımartmanın lüks bir yolu haline gelen pek çok yüksek kalitede kozmetik ürün bulunmaktadır. Lut Gölü banyo tuzlarının, denizin kendi spa özelliklerini taklit ettiği düşünülmektedir.

Mineraller açısından zengin ayak kremi yorgun ayakların masajında mükemmel etki yaratabilir ve yatağa gitmeden önce son olarak yapılacak şey olan kokulu, lüks el kreminin uygulanması, ellerin yumuşak, güzel görünmesini ve güzel kokmasını sağlayabilir!

Aynı zamanda evde spa hissi yaratabilmek için Lut Gölü çamur paketleri de mevcuttur! Tamamen lüks bir şımartma işlemi için bu ürünlerden vazgeçemezsiniz!

İLGİLİ MAKALE

Hassas Cilt Kılavuzu

Op. Dr. Deniz ALGÜN

acil dr bey benim omuzumda 2sene önce yırtık kis cıktı fizik tedavi 2sene sonra arılarım devam etti fizik göldüm agrlılarım cok oluyo gece kardılıyor... devamı