Birisiyle ilk defa konuştuğunuzda ilk olarak genellikle yüzünüzü görürsünüz. Gülen, mutlu ve parlak bir yüz büyük ilgi çeker ve genellikle toplantının sonucunu etkiler.

Sağlıklı bir cilt bakım ve ilgi gerektirir. Ayrıca bunun yanında dengeli beslenme ve düzenli egzersiz programı da gerekir.

Cildinizi etkileyen birçok faktör vardır ve cildinizin yaşam boyu kusursuz olmasını istiyorsanız düzenli gözlem ve bakım uygulamanız gerekir.

Yıllarca cildinizi ihmal etmek gözle görülür kırmızı damarlar ve derin kırışıklıklarla sonuçlanacaktır. Sigara içme ve korunmasız güneşlenme daha sonra cilt kanseri riskiniz arttığında erken yaşta yaşlanmaya başladığınızda peşinizi bırakmayacak. Bununla birlikte bütün bunları fark ettiğinizde çok geç olacak ve plastik cerrahın bıçağı bile sadece belirli oranda başarı sağlayacak.  

Geçen yıllarda bilgi eksikliği nedeniyle birçok kişi güneşe aşırı derecede maruz kalıyordu ve aşırı sigara tüketmenin zararları bilinmiyordu; fakat şimdi kanıtlar açıkça ortada. Bütün gerçekler açık olduğu için artık bir bahane olamaz ve sadece yalnızlığı seven bir kişi de güneş ışıklarından kaçabilir.

Bugünlerde dünyadaki birçok insanın içinde bulunduğu doğal olmayan çevre, vücut ve cilt bakımını hiç olmadığı kadar önemli bir hale getirmiştir. Burun şekliniz ve dudaklarınızın ne kadar güzel olduğu önemli değil. En büyük izlenimi bırakan cildinizdir.

Cilt tipinizi belirleyin ve bunun ne anlama geldiğini öğrenin. Eğer cildinizin nelere ihtiyaç duyduğunu anlarsanız cildinize nasıl bakmanız gerektiğini daha iyi bilirsiniz. Pazarlamacıların sizi kandırmasına izin vermeyin ve size uygun güzellikle bakım ürünleri için araştırmalar yapın.

Prof. Dr. Kaan AYDOS

hocam 1 yıllık evliyim sperm tahlili verdim tahlilimde 3 ile 4 tane arası canlı sperm bulundu diğerleri ölü bana bi yol gösterin hacam... devamı