Buğulu Gözler İçin Makyaj

Buğulu Gözler İçin Makyaj

Gözleriniz en güzel yeriniz olabilir ve onları vurgulamak isteyebilirsiniz, gözleriniz küçük olabilir ve onların daha büyük görünmesini isteyebilirsiniz. Buğulu göz makyajı iyi uygulandığında her tür gözün daha çekici, daha güzel ve gizemli görünmesini sağlayabilir.

İhtiyacınız olan şeyler şunlardır:

  • Siyah ve kahverengi göz kalemi
  • Siyah ve kahverengi göz farı
  • Rimel
  • Boyayı dağıtmak için fırça ve göz farı fırçası

İlk olarak, üst ve alt kirpiklerinizin iç kenarına siyah göz kalemiyle çizgi çekin. Böylece bu bölge iyice belirlenecek ve daha koyu olacaktır. Bu kalemi, gözlerinizin dış köşesinde de kullanın. Daha sonra, kirpiklere değecek şekilde, göz kapağınızın üstüne kahverengi göz kalemiyle oldukça kalın bir çizgi çekin.

Sürdüğünüz göz kalemini, göz kapağının tamamına fırçayla dağıtın. At kuyruğundan yapılmış daha büyük olan diğer fırçayla kahverengi göz farını göz kıvrımına sürün.

Siyah göz farını, gözün köşesinde kullanarak gözlerde siyah ve kahverengi bir renk geçişi etkisi yaratın. Buğulu bir görünüm için, siyah göz farını gözlerin altına da çok hafifçe sürmeniz gerekir. Bunu göz kalemiyle karıştırın. Bu makyaj gözlerinize ateşli, seksi ve buğulu bir görüntü verecektir.

  • göz makyajı