Ela Gözler İçin En İyi Göz Makyajı

Ela Gözler İçin En İyi Göz Makyajı

Ela gözler için en uygun göz makyajı aslında altın tonlarındaki göz makyajıdır. Göz renginizi öne çıkarmak için ne tür bir göz makyajı yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız, moda olan altın tonları veya duman tonlarında bir göz makyajını tercih edin.

Ela göz rengine sahip Hollywood yıldızlarının çoğu görüntülerine sihirli bir dokunuş katmak için altın tonlarını tercih ediyor. Bütün metalik tonlar da ela gözler için uygundur. Bu sayede gümüş tonlarındaki göz farlarını da seçebilirsiniz.

Gözlerinize her zaman göz kalemi sürün. Bu sayede baştan çıkarıcı bir görüntüye sahip olursunuz.  Göz kalemi ela göz makyajı için oldukça uygundur.

Lacivert tonda makyaj da iyi bir fikirdir. Bu renk gözlere derinlik kazandırır. Daha koyu tonlar gözlerinizin rengini öne çıkarmada iyi bir yöntemdir; fakat koyu kahverengi harika bir zıtlık yarattığı için bu renk göz kalemini tercih edin.

Ela gözler için diğer iyi bir makyaj önerisiyse doğal göz makyajı.    

Minimal makyaj trendi şu an oldukça popüler ve Kim Kardashian gibi yıldızlar seksi ve pürüzsüz göstermesi nedeniyle bu trendi tercih ediyor. Gözleriniz için doğal tonları ve buğulu görünüşü tercih edin. Bu nedenle koyu göz kalemlerini seçin.

Eflatun tonları da ela gözler için uygundur. Bu renk kişiye sıcak bir görünüm kazandırır. 

  • göz makyajı