Akşamdan kalmalar için o gecenin sabahı pek de hoş değildir, özellikle ertesi gün çalışmak zorundaysanız. Eğer akşamdan kalma olduğunuzu kimseye fark ettirmek istemiyorsanız işte size yardımcı olabilecek bazı güzellik önerileri. Güne güzel bir duşla başlayın ve cildinizi temizlemek için sünger kullanın. Zencefil özlü cilt temizleyicileri özellikle akşam partisinden sonra güne başlamanın en harika yoludur. Bu cilt temizleyicisiyle vücudunuzu ve cildinizi iyice temizleyin. Zencefil aroması aynı zamanda içki sersemliğini de iyileştirmede size yardımcı olacaktır.

Saçlarınıza bakım uygulayın ve saçlarınızı hacim kazandıracak bir şampuanla yıkayın.

Akşamdan kalan şişmiş gözlere, kızarmış ve yorgun gözler için tasarlanan jeller önerilir.

Çılgın bir partinin ardından cildiniz susuz kalır; bu nedenle nemlendirici bir krem kullanın. Bir yüz maskesi cildinizi tazeler ve dinlendirir.

Yüzünüzü bir kremle nemlendirin ve cildinizi sabah makyajı için hazırlayın. Mutlaka fondöten kullanın; çünkü fondöten cildinizdeki pürüzleri düzeltecektir. Kullandığınız fondötenin UV koruma faktörlü olduğundan emin olun.   

Op. Dr. Ebru ZÜLFİKAROĞLU

HOCAM BEN İŞİTME CİHAZI KULLANIYORUM BEN 3 HAFTALIK HAMİLEYİM HEMDE ÇALIŞIYORUM.15 GÜNDEN SONRA TEKRAR HASTANEYE GİDECEĞİM BEN BİR SORU SORMAK ÇOK İST... devamı