Sonbahar İçin Örgülü Saç Modelleri ve Çarpıcı Sonuçlar

Sonbahar İçin Örgülü Saç Modelleri ve Çarpıcı Sonuçlar

Örgüler, 2010 yılı boyunca popülerdi. Açık bırakılmış saçlar ve sütçü kız görünümü de öyle.  Bu sonbahar, kızlar en sık görülen ve en eski saç modellerinden biri olan örgüleri deneyerek ilgi odağı olabilir ve muhteşem görünebilirler.

Bu sonbahar, saç örgüleri, saç modelinizde kalıcı olmasa da bir değişiklik yapmak için mükemmel bir fırsattır.

1. Hippi Tarzı Örgüler

Hippi görünümü, bohem tarzına uygundur. Alnın bir yanından diğer yanına ince bir örgü örülür ve örgünün uç kısmı kulakların üstünde saçın altına sokulur. Bu stil, hoş bir görünüm yaratacaktır ve serbest ve rahat kıyafetlerin uygun olduğu her durumda kullanılabilir.

2. İnce ve Yanlardan Sarkan Örgüler

Başın her iki yanında iki sıra halindeki ince örgü kesinlikle havalıdır. Blake Lively de böyle düşünüyor olmalı! Uzun sarı saçlar bu rahat saç stili ile çok güzel görünecektir. Bu hoş görünüme sahip olmak için ıslak saça, hacim veren bir krem sürmeyi unutmayın.

3. Taç Şeklinde Örgüler

Taç şeklinde, iki sıra halindeki örgüler sevimli bir kız görünümü yaratır. Bu saç stili günlük olarak ya da resmi bir davete giderken kullanılabilir.

4. Rus Tacı

Rus Tacı Örgüsü gerçekten zor bir saç stilidir, ama güzel olmak istiyorsanız buna değer. Bu saç stili sabırlı olmayı gerektirir ve klasik bir görünüm verir. Rus İmparatorluğu kadar eski olan bu saç stili aynı zamanda çok modadır.

5. “Vogue” Tarzı Örgüler

Bu elbette sokakta görmekten ziyade, Vogue dergisinin kapağında göreceğiniz bir saç stilidir. Amaeğer% 100 başarılı bir saç modeli yaratmak istiyorsanız bunu deneyin. Saçın üst kısmında kıvrımlar oluşturun ve saçınızı yandan gevşek bir şekilde örün. Bu şekilde göz kamaştırıcı olacaksınız.Bu saç stilini yaratmak için en iyi yöntem saçta uzatmalar kullanmaktır.