Yaşlanma veya kilo kaybı vajinanın dış dudaklarının dolgunluğunu azaltabilir. Çökmüş dış labya dolgu maddeleri veya vücudun başka bölgesinden alınan yağ enjekte edilerek düzeltilebilir.

İşlem damar içi sakinleştirici veya lokal anesteziyle yürütülebilir ve bir saat sürer.

İki hafta içinde cinsel aktivitenize devam edebilirsiniz.

Kendi yağınızdan enjeksiyon

Geleneksel olarak otolog yağ transplantı, kendi yağınız yaşlanan labya majorayı kuvvetlendirmek için kullanılırdı. Çok zayıf kadınlarda dış labyalarını dolgunlaştırmak, görüntülerini güzelleştireceği ve onları daha genç göstereceği için istenebilir.

Bazı kliniklerde yağ yapımı yöntemi kullanılır. Ama sonuçlar tahmin edilemezdir ve genelde bir tekrar seansı gerekir. Yağın reddi ve düzensizlikler meydana gelebilir. Dolayısıyla uzun süreli dolgunlaştırıcı tercih edilebilir.

Dolgu maddesi

Kalıcı bir hidrojel dolgu maddesi tercih edilebilir çünkü bu daha az komplikasyon taşır ve sonuçları daha tahmin edilebilirdir.

Bu yeni ürün %97 su ve %3 poliaklimid içerir. Enjekte edildikten sonra etrafında bir vücut dokusunun meydana geldiği yumuşak, vücut dostu bir implant oluşturur. Bu tabaka elastik kalır ve implantın hareket etmemesini sağlar. İhtiyaç gerekirse jel güvenli ve kolay biçimde uygunsuz doku hasarına yol açma korkusu olmadan çıkarılabilir.

İLGİLİ MAKALE

Labya Küçültme

Op. Dr. Naci ÇELİK

merhaba ben istanbul a gelip 1 hafta kalip mem buyutme ,eski protex cikarip yeni takip , ayrica burun ucu sadece ucu kaldirma , ve orta yuz micro ger... devamı