Kaşlar gözlerdeki en önemli ve dikkat çekici özelliklerden bir tanesidir. Kaşlar gözleri çevreler ve yüz ifadelerinde önemli bir rol oynar.

Genellikle, kaşlar tüm yüzünüzü dengeler. Mükemmel bir görünüşe sahip olmak için kaşlarınızı daha iyi şekillendirmek önemlidir.

Doğal olarak şekillendirilmiş kaşlara veya kötü şekilli ince kaşlara sahip olsanız da, kaşlarınızı taramanın veya şekillendirmenin etkili bir yöntemini bulursanız güzel görünen kaşlara sahip olabilirsiniz.

Kaş Güzelleştirme Kiti

Kaşlarınızı şekillendirmek için ihtiyacınız olan her şey ufak bir kompakt kitin içerisindedir. Kaş güzelleştirme kitinin içerisinde kaşlarınızı şekillendirmek için pigmentli vaks, cımbız, sert köşeli fırça, harmanlama fırçası, doğal gölgeli pudra ve ayna yer alır. 

Bu kiti nereye giderseniz yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz ve mükemmel bir görünüşe sahip olmak için kaşlarınızı anında şekillendirebilirsiniz.

Kaş Paleti

Eğer kaşlarınızı doğal renkler ile tamamlamak istiyorsanız, kaş paleti iki tamamlayıcı kaş pudrası ve vaksı ile size birkaç seçenek sunar.

Kaşlarınızı şekillendirmek için daha koyu bir ton seçebilirsiniz veya doğal kaş renginizi doldurmak için daha açık bir ton seçebilirsiniz. Hafif vaks taradığınız kaşlarınızı mükemmel bir şekilde tutmanıza yardımcı olur. 

Op. Dr. Burcu KARDAŞ ARSLAN

Ben dört aylık hamileyim üçlü tarama testi yapılacak tembuzun on ikisinde ama benim annem hasta olduğu için acilen köye gitmemm gerekiyor üçlü tarama ... devamı