İlişkinizde büyülü anlar yaratmak kolay ve eğlenceli. İşte 10 ipucu.

1

Partneriniz hala yataktayken ona bir fincan kahve getirerek sabah zamanınızı özel hale getirin. İsterseniz ve yapabilirseniz kahvaltıyı yatağa da getirebilirsiniz. Partneriniz el üstünde tutulduğunu hissedecek ve iyiliğiniz karşılığını bulacaktır.

2

İş gününün sonunda, birbirinizi gördüğünüzde 10 saniye kucaklaşıp öpüşerek ekstra özel zaman yaratın. Gece boyunca daha derinden bağlantılı hissedeceksiniz. Ayrıca, sadece romantik olmak istediğinizde değil gün boyunca partnerinize şefkatle dokunmayı unutmayın.

3

Zaman ayırmaya zaman ayırın. Hafta boyunca romantik bir randevu planlayın. Bölgedeki bir otelde oda ayırtabilirsiniz veya evi tamamen kendinize saklamayı planlayabilirsiniz. Bu şekilde birlikte olma beklentisi bile aşk yaşamınıza pırıltı ekleyecektir.

4

Ne zaman fırsat bulursanız partneriniz sizinle konuşmak istediğinde dikkatinizi %100 verecek zaman ayırın. Uzaktan kumandayı ve okuduğunuz şeyi bırakın, yüzünüzü partnerinize dönün ve “Ne hakkında konuşmak istersin?” deyin. Partneriniz sevildiğini ve sizin için önemli olduğunu hissedecektir.

5

Partnerinize muhteşem, güzel, seksi veya harika göründüklerini söylemeye zaman ayırın. Hepimizin görüntümüz hakkında şüphe duyarız ve partnerlerimize çekici geldiğimizi duymak romantik bir ilişki yaratmanın önemli bir parçasıdır.

6

Sabahleyin evden çıkmadan önce geri döndüğünüzde onu görmeyi dört gözle beklediğinizi söyleyin. Partnerinize onu sevdiğinizi belli etmeden veya söylemeden evden asla çıkmayın.

7

Yalnız alışveriş ettiğiniz bir dahaki seferde partnerinize birkaç “sürpriz hediye” alın. Partnerinizin morali bozuk olduğu bir ara onlara bu hediyelerden birini verin. Bu mükemmel ve moral verici bir sevgi edimidir ve uzun süre hatırlanacaktır.

8

Partneriniz zor bir gün geçiriyorsa onu dışarıda yemeğe davet edin veya ona akşam yemeği hazırlayın. Eğer yemeği genelde o yapıyorsa bu hoş karşılanan bir değişiklik ve minnettarlığınızın bir göstergesi olacaktır. İşte stres yaşıyorlarsa zor bir günü geri sarmaları için harika bir fırsat yaratmış olursunuz.

9

Spontan olun, üstü açılan bir otomobil kiralayın ve partnerinizi sahilde bir yemek için kaçırın. Bu oldukça romantik bir harekettir ve yapması çok basittir. Biraz daha pahalı bir şey isterseniz akşam güzel bir otelde kalıp eve sabah dönebilirsiniz.

10

Bu seçenek acayip romantik, o yüzden tutkulu bir akşam geçirmeye hazır olana kadar denemeyin. Partnerinize iki veya daha çok gül alın. Birini alıp taç yapraklarını koparın. Yaprakları yatak odasına götürecek şekilde yere dökün ve yatağa da birçok yaprak koyun. Diğer gülleri komodinin üstündeki vazoya koyun. Partneriniz düşünceliliğinizi unutmayacak. Listedeki her şeyi bir hafta sonuna sığdırmaya kalkmayın, bir ay gani gani yeter.

Uzm. Dr. Cenk Kiper

sevgilimle ilişkiye girdim ama onden değil arkadan girdik vesürtünme yoluyla girdik ve girdikten sonra kahvrengi bir leke geldi ama ilişkiden hemen so... devamı