1. Rüya Gibi Diva

Bu saç stilini yapmak çok kolaydır. Tek gereken şey fön makinesi ve iyi bir saç şekillendiricidir. Bir fırça kullanın ve şekillendirici ile dalgalar yaratarak saçlarınızı kurutun. Zarif ve hoş olan bu saç stili resmi durumlar için uygundur.

2. Dalgalı Stil

Eğerbu müthiş, dalgalı modeli denemek istiyorsanız, tek gereken şey orta boy bigudilerdir. Bunları 20 dakika saçınızda tutun ve ardından saçınıza saç spreyi sıkın. Sonunda etkileyici dalgalar elde edeceksiniz. Bu model, her tür saç için uygundur.

3.YanaDoğru Saçlar

Bu çok uygun bir saç stilidir ve ofis için mükemmeldir. Tek ihtiyacınız olan şey saç spreyi ya da şekillendirici köpüktür. Bu saç stili, kısa ve orta boy saçlar için çok uygundur.

4. Yanlamasına Fransız Örgüsü

Fransız örgüsü klas kadınlara göredir. Ama modada en yeni eğilim, Fransız örgüsünü yanlamasına yapmaktır. Bu saç stilini yapmak kolaydır ve harika görünür.

5. Dağınık ve Zarif Topuz

Dağınık topuz son zamanlarda en çok tercih edilen saç stillerinden biridir. Uzun saçta iyi durur ve her ortam için uygundur.

6. Dağınık Atkuyruğu

Klasik atkuyruğu artık daha farklı ve egzantriktir. Modern atkuyruğu eskisi gibi çok düzgün değil, dağınıktır ve uzun saçlı kadınlara çok havalı bir görünüm verir.

Uzm. Dr. Günnur ÖNARSLAN

Merhaba, Ben 19 yaşındayım. Benim 2 yıldır saçlarım sakalım affedersiniz kaltuk altı tüylerim dahi çok geç uzuyor ben bundan önceleri saçıma hergün fö... devamı