Daha Genç Görünmek İçin Dudak, Göz Ve Saç Renginin Değiştirilmesi

Daha Genç Görünmek İçin Dudak, Göz Ve Saç Renginin Değiştirilmesi

Önce dudaklar. Ruj veya parlatıcı sürüldüğünde dudakların dolgunluğu üzerinde ciddi bir etkisi olur.

Daha dolgun dudaklar için renk uygularken, daha genç bir görünüm için bütün çatlaklar doldurularak neredeyse bir gülümseme gibi çok yaygın geniş olarak yayılmalıdır.

Koyu ruj kusurları ortaya çıkarır. Daha açık renkli rujlar daha hafif gösterir, küçük çizgileri ve yaş belirtilerini gizler. Açık renk ten için şeffaf pembe en iyisidir.

Koyu renk ten için şeffaf erik rengi en iyi sonucu verir ve geri kalan herkes için şeffaf leylak rengi tavsiye edilir.

Saçta gölgeler yüzün daha genç görünmesini sağlar, böylece küçük gölgeler görünüşleri tamamen baştan yaratabilir. Evde gölgelendirme kitlerinin kullanımı kolaydır. Kural, saçı iki tondan fazla açmaktan kaçınmaktır.

Ten rengi ne olursa olsun altın rengi göz farı her zaman gözleri ortaya çıkarır. Yaşam ve enerji dolu görünmek için üst kapağı kirpik hizasında ve iç köşelerde ince bir çizgi halinde küçük bir fırçayla boyamak işe yarar.

Gece dışarı çıkarken göz kapağını ve kaşları örtecek şekilde yumuşak düz bir fırçayla boyamak iyi durur. Yaramazlar için toza daldırılan bir parmağın kaşın üzerinden çekilmesi işe yarar. Fırça önce suya sokulmalıdır, böylece toz fırçaya yapışır ve gerekli yere konmasını sağlar.

Eczanelerde uygun fiyata birçok far çeşidi bulunabilir. Yine uygun bir parlatıcı kalem hemen ve çok iyi sonuç verir.