Dr. Özer AKINCI

Dr. Özer AKINCI

Diş Hekimliği
  • Kurum: Dr.Özer Akıncı Diş ve Estetik Kliniği
  • Tel:
  • Web Adresi:http://www.ozerakinci.com
  • Adres: Büyükdere Cad. Hanımkadın Apt. No:60 K:10 D:10 Mecidiyeköy / ŞİŞLİ / İSTANBUL
6352 Kez izlendi
Dr. Özer AKINCI Diş Hekimliği branşında uzmandır. İSTANBUL ŞİŞLİ bölgesinde, Dr.Özer Akıncı Diş ve Estetik Kliniği kurumunda görev almaktadır. Hemen Sağlık sitemizden Özer AKINCI uzmanımıza ait makalelere ve videolara ulaşabilirsiniz. Özer AKINCI uzmanımıza Diş Hekimliği branşında sorular sorabilirsiniz. Ayrıca uzman profil sayfasını kullanarak kendisinden randevu talep edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri:
Telefon:
Adres: Büyükdere Cad. Hanımkadın Apt. No:60 K:10 D:10 Mecidiyeköy ŞİŞLİ/İSTANBUL
Web Adresi: http://www.ozerakinci.com

Dr. Özer AKINCI Randevu almak için buraya tıklayın.
Dr. Özer AKINCI Soru sormak için buraya tıklayın.
Daha fazla göster

Dr. Özer AKINCI tarafından cevaplanan sorular

Tümü

dilde uyuşma!!!

merhaba hocam. son 6b ayda dıiımde dudaklarımda uyuşmalar var kımı zaman artıyo kımı zaman azalıyor ama hiç tamamen geçmiyor.. bunun için ne yapmalıyım? ilginiz için şimdiden tgeşekkürler
Özer AKINCI İyi günler, Alt çenedeki bir diş şikayetinizden dolayı ağzınıza iğne yapıdı mı ya da yirmiyaş dişiniz çekildi mi? Mandibular ve lingual sinirin geçtiği arka sublingual bölgede sinir teması ve hasarı olmuş olabilir ya da bu bölgede bir enfeksiyon oluşmuş olabilir ve sinir hattı boyunca uyuşma olur. Etken ortadan kalktıktan sonra uyuşma zamanla açılacaktır.

dis telleri

Hocam tel taktrmak zararli midir dis etinde cekilme oluyomus dogru mu bendr taktrmk istiyorumda
Özer AKINCI İyi günler, Maloklüze dediğimiz çapraşık diş dizilimi ve çene yamukluğu durumları varsa ortodontik tedavinin zararı değil aksine yararı vardır. Gerekliyse yaptırmanızı tavsiye ederim. Diş temizliğine dikkat ettiğiniz sürece bir dişeti çekilmesi ya da diş çürüğü olmaz.

tükütüğüm acı geliyor

merhaba doktor bey.. sol kulağımın altındaki cene kemiğim geviş getirirken acıyor ve tükürüğüm de zaman zaman acı geliyor sebeb nedir acaba
Özer AKINCI Eklem şikayetiniz mevcut. Splint dediğimiz bir damaklık alt dişlerinizin üzerine geçecek şekilde 3 ay kullanmanız sonucu bu şikayetiniz geçer. Tükürük acı tadı grlmesi beslenmenizle ve tüketilen gıdalarla alakalıdır. Bazı ağız gargaraları da aynı etkiyi gösterir.
Sinan Göker