Oshadhi Türkiye

Mikrodermabrazyon Tedavisi: Yaşlanmayan Güzelliğe Anahtarınız - Mikrodermabrazyon

Kadınlar her zaman sağlık ve güzellik alanında en son buluşları kollarlar. Neyse ki güzel kalma ihtiyaçlarına cevap veren mikrodermabrazyon tedavileri var.

Genç görünmek, iyi hissetmek ve inanılmaz bir şekilde kusursuz olmak istemeyen bir kadın biliyor musunuz Kesinlikle siz onlardan biri değilsiniz.

Kadınlar her zaman sağlık ve güzellik alanında en son buluşları kollarlar. Neyse ki güzel kalma ihtiyaçlarına cevap veren mikrodermabrazyon tedavileri var.

Cilt tonları ve dokularının en popüler yöntemlerinden biri olarak görülen mikrodermabrazyon tedavisi akne, yara izi, yaş benekleri, kırışıklıklar ve çatlakları tamamen ortadan kaldırmayı vaat ediyor. Aslında sağlık faydaları da var çünkü sağlıklı ve gençleşmiş bir cilt sağlıyor. Başka ne isteyebilirsiniz ki

  Mikrodermabrazyon tedavisi nedir

  İstatistikler mikrodermabrazyon tedavisinin gelişmiş ülkelerde yapılan başlıca üç kozmetik tedaviden birisi olduğunu gösteriyor. Kadınlar yaşlanmamak ve kusursuz şekilde çarpıcı olmak istiyorlar! Popülerliği uygunluğuna atfedilebilir çünkü işlem otuz dakikada yapılabiliyor.

  Gerçekte mikrodermabrazyon tedavisi ağrısız ve cerrahi olmayan bir işlem, yaygın olarak ‘öğle vakti yüz bakımı’ diye adlandırılıyor. Hızlı yapılıyor ama etkileri uzun süreli.

  Mikrodermabrazyon tedavisi sterilize edilmemiş ekipman kullanılarak yapılmadıkça oldukça güvenli. Böyle bir durumda hastalar enfeksiyon kapma riskiyle karşı karşıya.

  Aynı şekilde, makinenin gücü çok yüksekte kullanılırsa cildin soyucu kristallerle delinme eğilimi var. Sertifikalı bir cilt bakım uzmanı tarafından yapıldığında çok az risk var. Ayrıca bu kristaller göze girdiğinde tahriş olabilir.

   

   Cilt bozuklukları için mikrodermabrazyon

   Yüzünüzde o cilt bozukluklarını mı görüyorsunuz Aknelere, sivilcelere, yara izlerine, ince çizgilere ve kırışıklıklara bakın. Mikrodermabrazyon tedavileriyle onlara elveda diyeceksiniz.

   Mikrodermabrazyon akne ve sivilcenin ana sebebi olan kir ve yağ gözeneklerini dikkatli bir şekilde açar. Daha genç görünen cilt ölü deri hücreleri temizlenip uzaklaşınca ortaya çıkar.

    

    Mikrodermabrazyon, kimyasal soyma ve lazer

    Mikrodermabrazyon tedavisinin çok az riski vardır. Yalnız başına yapıldığında etkilidir ama mikrodermabrazyon kimyasal soyma ve lazer ışığı tedavileriyle birleştirilebilir.

    Mikrodermabrazyon tedavisi yüzeydeki ölü deri hücrelerini uzaklaştırabilir böylece kimyasal soyma ve lazer ışığı daha iyi etki edebilir. Bunlar daha genç görünmek ve daha açık tene sahip olmak isteyenler için idealdir.

     Mikrodermabrazyon tedavilerinin süresi

     Mikrodermabrazyon tedavisi yalnızca yaklaşık 45 dakika sürer. Gerekli mikrodermabrazyon tedavisi sayısı durumun ne kadar ağır olduğuna bağlıdır ama birçok spa, özel klinik ve tıp kurumu 5-6 tedavilik paketler satar.

     Mikrodermabrazyon tedavisinin sonuçları ciltteki hasarın şiddetine ve görülen tedavi sayısına bağlıdır. Eğer bunu günlük rejiminizin bir parçası yapmak istiyorsanız mikrodermabrazyon tedavisini ayda bir kez görün.

     Mikrodermabrazyon tedavisinin nekahat dönemi yoktur; tedaviden sonra normal faaliyetlerinize geri dönmeyi bekleyebilirsiniz. O halde ne duruyorsunuz Bu öğle yemeğini atlayın ve kendinizi güzelleştirme işine başlayın.

      

      Mikrodermabrazyon tedavisini nerede görebilirsiniz

      Uzaklara gitmenize gerek yok çünkü bu tedaviler spalarda, özel kliniklerde, sağlık ve zindelik merkezlerinde, güzellik salonlarında ve hastanelerde sunuluyor.

      Ama kaliteli sonuçları garanti etmek için bir uzman tarafından yapılmasına dikkat edin. Ayrıca kendinizi hazırlamanız ve bu tedavilerden geçmeye yetecek kadar kendinize güvenmelisiniz. Zamanı gelince bir sonraki kapak kızı olma yoluna gireceksiniz!