Deri Soyulması

Kozmetikten Mucize Beklemeyin

EÜ Güzellik Programı Öğretim Görevlisi Altunkaynak, Kozmetik ürünlerden mucize bekleyemeyiz, yer çekimine de dur diyemeyiz, dedi.

Eller Neden Soyulur?

Elleriniz kaşınıyorsa, kızarmışsa ve soyulmaya başlıyorsa yaptığınız ilk iş muhtemelen bir dermatologa görünmektir.

Deri Soyulması

Deri soyulması derinizin üst tabakasının (epiderm) kaybı veya hasarıdır. Deri soyulması güneş yanığı veya enfeksiyon gibi derinin doğrudan zarar görmesi nedeniyle oluşabilir. Ama deri soyulması aynı zamanda bağışıklık sistemi bozukluğunun veya başka bir hastalığının işareti de olabilir.

Cilt Soyulması ve Çatlamış Dudaklar

Kuru, pul pul ve soyulan cilt, çatlamış, soyulan dudaklarla bir arada olabilir. Çoğu durumda, soyulan cilt ve çatlamış dudaklar ciddi değildir...

Deri Soyulması İçin Evde Yapılan Ovalama Ürünleri

Neden ovalama ürünü kullanırız? Güzel soru! Ovalama ürünleri gerek yüz bölgesi; gerekse vücut bölgesinde derinizin soyulması için kullanılmaktadır. Bu ovalama ürünleri, sizi ölü derinizden kurtararak başından beri derinizin altında saklı olan parlak cildinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur!

Cilt Soyulmasına Çözümler

Cilt, vücudunuzun, kan damarlarınızı ve iç organlarınızı zarar görmekten koruyan en geniş organıdır. Ancak cildinizi ne korur?

Cilt Soyulmasının Semptomları

Cilt soyulması, cilde verilen bir zararın sonucudur veya bağışıklık sistemi rahatsızlığı veya başka bir hastalığın bir semptomu olabilir.